fbpx

Katy Bedlivá

Tanec je pro mě vášeň na celý život a neskutečně mě baví ji šířit dál.

Za celý život jsem si vyzkoušela několik různých stylů tance, a i když se Bachata stala mou životní vášní, každá zkušenost mi dala něco, co dodnes využívám.

Moje taneční historie

Aerobik

kterému jsem věnovala velkou část svého dětství, mi dal základní pohybovou průpravu a naučil mě mnoho, co se týče zdravotních aspektů sportu a tance. Prošla jsem několika kurzy a získala velmi cenné znalosti

2005

Cheerleading nebo-li mažoretkový sport

mi umožnil se více rozvíjet po taneční a gymnastické stránce. Se skupinou Cheeky Cheerky Hradec Králové jsem strávila krásných 7 let trénováním, vystupováním, soutěžením a získaly jsme mnoho pěkných umístění. Právě zde jsem měla možnost začít tvořit své první choreografie.

2010

Práce s dětmi

V roce 2011 jsem začala více věnovat práci s dětmi a 6 let pracovala jako instruktorka taneční a pohybové průpravy pro předškolní a školní děti. Nejdříve v AC Hip Hop Hradec Králové a poté také ve Squash centru HK a v TŠ Bonstep.

2011

Latinsko-americké a karibské tance

V roce 2015 jsem se pak dostala k latinsko-americkým a karibským tancům, ve kterých jsem se našla a kterým se momentálně věnuji nejvíce. Účastnila jsem se soutěží v párové a solo kategorii v tancích salsa i bachata, a ve skupinových formacích v latinsko-amerických tancích.

2015

Brno

V Brně jsem protančila krásných 5 let. Provozovala jsem taneční studio v samém centru města a vedla kurzy Bachaty a Salsy. Od roku 2020 se věnuji kabaretním show a jsem součástí skupiny The Roosters.

2017

Nový směr

Rok 2020 byl zlomový a celý můj život nabral jiný směr. Pozornost jsem zaměřila především na své online projekty, následně jsem v únoru 2021 uzavřela své taneční studio a odstěhovala se z Brna. Velká změna, která dala prostor novým věcem.

2020

Talent je v tanci potřeba... to co ale dělá z člověka skutečně dobrého tanečníka je dřina, pevná vůle, motivace a vášeň pro tanec.

Sleduj mě na Facebooku!