fbpx

Katy Bedlivá

Tanec je pro mě vášeň na celý život a neskutečně mě baví ji šířit dál.

Za celý život jsem si vyzkoušela několik různých stylů tance, a i když se bachata a salsa staly mou, pravděpodobně, životní vášní, každá zkušenost mi dala něco, co dodnes využívám.

Moje taneční historie

Aerobik

kterému jsem věnovala velkou část svého dětství, mi dal základní pohybovou průpravu a naučil mě mnoho, co se týče zdravotních aspektů sportu a tance. Prošla jsem několika kurzy a získala velmi cenné znalosti

2005

Cheerleading nebo-li mažoretkový sport

mi umožnil se více rozvíjet po taneční a gymnastické stránce. Se skupinou Cheeky Cheerky Hradec Králové jsem strávila krásných 7 let trénováním, vystupováním, soutěžením a získaly jsme mnoho pěkných umístění. Právě zde jsem měla možnost začít tvořit své první choreografie.

2010

Práce s dětmi

V roce 2011 jsem začala více věnovat práci s dětmi a 6 let pracovala jako instruktorka taneční a pohybové průpravy pro předškolní a školní děti. Nejdříve v AC Hip Hop Hradec Králové a poté také ve Squash centru HK a v TŠ Bonstep.

2011

Latinsko-americké a karibské tance

V roce 2015 jsem se pak dostala k latinsko-americkým a karibským tancům, ve kterých jsem se našla a kterým se momentálně věnuji nejvíce. Účastnila jsem se soutěží v párové a solo kategorii v tancích salsa i bachata, a ve skupinových formacích v latinsko-amerických tancích.

2015

Současnost

Aktuálně bydlím v Brně, kde je mým zázemím studio v samém centru města, ale své lekce bachaty a salsy vedu nejen tam. Ráda se také vždy vracím do Hradce Králové, kde organizuji taneční workshopy. Od roku 2020 se věnuji kabaretním show a jsem součástí skupiny The Roosters.

nyní

Talent je v tanci potřeba... to co ale dělá z člověka skutečně dobrého tanečníka je dřina, pevná vůle, motivace a vášeň pro tanec.

Sleduj mě na Facebooku!

Instagram