Reggaeton Workshop s Pavlem Maximenko

Základní informace

Datum a čas Sobota 13.07.2024 15:00 – 17:00
Město Hradec Králové
Místo konání Studio v Třebši (Hradecká 47/99, vedle restaurace Na Rozcestí)
Úroveň otevřená (je ale třeba mít taneční zkušenosti v jakýmkoliv stylu)
Cena 500 Kč
Obsazenost Volno
Přihlášky do 12.07.2024 přihlášky uzavřeny

Popis události

V sobotu 13.7. proběhne první reggaton workshop s Pavlem Maximenkem v Hradci Králové. Nenechte si ho ujít! Workshop je vhodný pro muže i ženy. Úroveň je otevřená, ale je třeba mít nějaké taneční zkušenosti, je jedno v jakém tanečním stylu.

 

O Pavlovi

Pavel je původem z Kazachstánu, kde žil do svých 7 let, a potom se odstěhoval s rodiči do Česka. Tanci se začal aktivně věnovat po základní škole, kdy začal závodně tančit standardní a latinskoamerické tance. Po 3 letech se začal věnovat tancům jako salsa, bachata, zouk, kizomba, wcs, samba de gafieira a začal se vzdělávat na kongresech, workshopech a soukromých lekcích.

Po nějaké době hlavními tanci se staly salsa a kizomba, které aktivně vyučuje po celé ČR a zahraničí. Průběžně se účastnil soutěží jako Salsa Battle (1 místo) a má titul Mistra ČR 2016 v Salse. Ve výuce klade největší důraz na základní techniku pohybu, muzikalitu a conection v páru.

Kvůli jeho vášni k hudbě všech stylů a streetové kultuře, v jeho tanci je hlavní důraz na muzikalitu a kombinace tanečních technik ze stylů jako jsou reggaeton, dancehall, hip hop, afro, atd.

Podívejte se na VIDEO.

 

Co je to reggaeton?

Reggaeton (ve španělštině známý také jako reguetón) je hudební styl pocházející z Portorika. Za jeho předchůdce je považován reggae en español původem z Panamy. Reggaeton mísí prvky reggae a dancehall se styly typickými pro Latinskou Ameriku, jako jsou bomba, plena, salsa, merengue, latin pop, cumbia a bachata, stejně jako hip hop, R&B a electronicu. Má specifický rytmus a beat, označovaný jako „Dem Bow“. Tento hudební žánr je nejvíce spjat s Portorikem, kde se proslavil a kde působí největší reggaetonová komunita. Největší rozmach zaznamenal v roce 2004, kdy výrazněji pronikl do Spojených států a do Evropy, kde se záhy stal velmi populární.

Zdroj: Wikipedie

——————————

Prosím mějte na paměti, že po uhrazení workshopu je částka nevratná, je ale možné za sebe najít náhradu v případě, že se nemůžete zúčastnit. Tyto změny mi prosím hlaste před workshopem prostřednictvím e-mailu. Současně, kdyby byla kapacita workshopu plná, neváhejte odeslat přihlášku náhradníka. Pokud by se nějaké místo uvolnilo, kontaktovala bych vás.

Studio

Poloha studia na mapě: KLIKNI ZDE

 

Lektoři