Nedělní Karibik na Nãplavce | Bachata lekce + party

Základní informace

Datum a čas Neděle 04.02.2024 19:00 – 22:30
Město Hradec Králové
Místo konání NãPLAVKA café & music bar
Úroveň začátečníci a mírně pokročilí
Cena 250 Kč
Obsazenost Obsazeno
Přihlášky do 02.02.2024 přihlášky uzavřeny

Popis události

Přijďte si užít nedělní večery v karibském rytmu! Ať už máte tanečního partnera/ku, nebo ne, naše karibské party jsou vám otevřené. V rámci lekce se naučíte nové taneční figury a pak už jen se bavit tancem a poznávat nové lidi.

Na programu večera je lekce bachaty s následnou taneční party (bachata, salsa) v prostorách NãPLAVKA café & music bar.

Naše taneční party nebo-li tančírny jsou neformálním setkáním, kam si můžete přijít nejen zatančit, ale i poznat nové lidi. Ačkoliv se jedná o párové tance, není třeba přijít s partnerem/partnerkou. Při tanci jde především o improvizaci mezi tanečníky a zatančit si tak můžete s kýmkoliv. V rámci lekcí i tančíren se lidé v párech během večera střídají. 😊

Lekce je určena všem začínajícím a mírně pokročilým tanečníkům, kteří se chtějí naučit novou figuru, kterou pak upotřebí na tanečním parketu během večera. Na lekci je třeba se hlásit předem, není ale potřeba se hlásit v páru.

 

𝐍𝐚 𝐜𝐨 𝐬𝐞 𝐩ř𝐢𝐩𝐫𝐚𝐯𝐢𝐭?
Naše tančírny se nesou v uvolněné atmosféře, není třeba oblékat se formálně. Přijďte jednoduše v tom, co běžně nosíte na party, a v čem se cítíte dobře. Oblečení by vám ale nemělo vadit v pohybu. Taneční boty nejsou podmínkou, budeme ale rádi, když si ale donesete čisté boty na taneční parket.

Během akce je k dispozici bar s alko i nealko drinky, a když přijdete dřív, stihnete i večeři. 🙂

 

Harmogram akce:

19:00 – 20:00 | lekce bachaty

20:00 – 22:30 | taneční party

 

Jak se přihlásit?

Vyplňte formulář níže. Pozor dávejte především při zaškrtávání políček leader/follower. Leaderem je většinou muž a followerem žena. Není to ale rozhodně dogma, vyzkoušet si můžete obě role. Po odeslání formuláře budete přesměrování na platební bránu, kde si můžete vybrat z několika možností platby. Pokud se přihlasíte méně než 3 dny před lekcí, je třeba lekci uhradit okamžitě (online platební kartou, rychlým bankovním převodem). Po zaplacení je částka nevratná, je ale možné za sebe najít náhradu. Tyto změny mi prosím hlaste před lekcí e-mailem.

 

Co je v ceně?

– lekce (60 min)
– vstup na tančírnu

 

CHCETE DORAZIT JEN NA TANČÍRNU?

Pokud nemáte zájem se účastnit lekce, nebo je naplněna kapacita, není problém přijít jen na tančírnu. Vstup na tančírnu lze koupit předem online ZDE  za 120,-, nebo na místě za 150,-.

 

VÍCE INFORMACÍ O NÁS

Informace o našich lekcích a akcích najdete na TÉTO stránce a ve Facebook skupině Bachata Hradec Králové.

Událost na FACEBOOKU.

Lektoři