Karibik v Lodivadle | Bachata & Salsa Party 20.7. 2024

Základní informace

Datum a čas Sobota 20.07.2024 19:00 – 22:00
Město Hradec Králové
Místo konání Lodivadlo (Kavčí plácek)
Úroveň otevřená
Cena 120 Kč
Obsazenost Volno
Přihlášky do 19.07.2024 přihlášky uzavřeny

Popis události

Protančete léto v rytmu bachaty a salsy! 🕺💃

Naše taneční party jsou neformálním setkáním, kde si můžete nejen zatančit, ale i poznat nové lidi. Přijít můžete jednotlivě nebo v páru. 😊

Bachata a salsa jsou tance, ve kterých jde především o improvizaci mezi tanečníky a zatančit si tak můžete s kýmkoliv. V rámci lekcí i tančíren se lidé v párech během večera střídají, třeba i po jedné písničce. Není to ale podmínkou, přijít můžete i se svým partnerem/partnerkou. 😊

Akce začnou vždy otevřenou lekcí bachaty nebo salsy, na které je třeba se hlásit předem, abychom mohli vyrovnat počet leaderů (mužů) a followerů (žen). Lekce jsou určené začínajícím tanečníkům, kteří se chtějí naučit základní kroky a figury. Ty pak mohou hned využít na následující tančírně.

 

Pokud bachatu neznáte, doporučujeme se účastnit lekce, která proběhne před začátkem tančírny. Lekci, včetně vstupu na tančírnu můžete zakoupit ZDE.

 

Jak si koupit vstup na tančírnu?

Vyplňte formulář níže. Po odeslání formuláře budete přesměrování na platební bránu, kde si můžete vybrat z několika možností platby. Pokud se přihlasíte méně než 3 dny před lekcí, je třeba lekci uhradit okamžitě (online platební kartou, rychlým bankovním převodem). Po zaplacení je částka nevratná, je ale možné za sebe najít náhradu. Tyto změny mi prosím hlaste před lekcí e-mailem.

Vstup je možné zakoupit i na místě za 150,-.

 

𝐍𝐚 𝐜𝐨 𝐬𝐞 𝐩ř𝐢𝐩𝐫𝐚𝐯𝐢𝐭?
Naše tančírny se nesou v uvolněné atmosféře, není třeba oblékat se formálně. Přijďte jednoduše v tom, co běžně nosíte, a v čem se cítíte dobře. Oblečení by vám ale nemělo vadit v pohybu. V Lodivadle je nově dřevěná podlaha, ale i tak doporučujeme spíše tenisky.

V rámci tančíren bude zajištěno i občerstvení v podobě alko i nealko drinků. 🍹

 

PO PŘÍCHODU vyhledejte lektory (Katy a Tomáš) a nahlaste jim své jméno (v případě, že jste koupili vstup online) nebo zaplaťte vstupné na místě. Dostanete identifikační pásek na ruku.

 

VÍCE INFORMACÍ O NÁS

Informace o našich lekcích a akcích najdete na TÉTO stránce a ve Facebook skupině Bachata Hradec Králové.

Událost na FACEBOOKU.