Karibik v Lodivadle | Bachata lekce + Party 20.7. 2024

Základní informace

Datum a čas Sobota 20.07.2024 18:00 – 22:00
Město Hradec Králové
Místo konání Lodivadlo (Kavčí plácek)
Úroveň základy
Cena 250 Kč
Obsazenost Obsazeno
Přihlášky do 19.07.2024 přihlášky uzavřeny

Popis události

Protančete léto v rytmu bachaty a salsy! 🕺💃

Naše taneční party jsou neformálním setkáním, kde si můžete nejen zatančit, ale i poznat nové lidi. Přijít můžete jednotlivě nebo v páru. 😊

Bachata a salsa jsou tance, ve kterých jde především o improvizaci mezi tanečníky a zatančit si tak můžete s kýmkoliv. V rámci lekcí i tančíren se lidé v párech během večera střídají, třeba i po jedné písničce. Není to ale podmínkou, přijít můžete i se svým partnerem/partnerkou. 😊

Akce začnou vždy otevřenou lekcí bachaty nebo salsy, na které je třeba se hlásit předem, abychom mohli vyrovnat počet leaderů (mužů) a followerů (žen). Lekce jsou určené začínajícím tanečníkům, kteří se chtějí naučit základní kroky a figury. Ty pak mohou hned využít na následující tančírně.

 

Harmogram akce:

18:00 – 19:00 | lekce bachaty

19:00 – 22:00 | tančírna

Jak se přihlásit?

Vyplňte formulář níže. Pozor dávejte především při zaškrtávání políček leader/follower/pár. Leaderem je většinou muž a followerem žena. Není to ale rozhodně dogma, vyzkoušet si můžete obě role. Po odeslání formuláře budete přesměrování na platební bránu, kde si můžete vybrat z několika možností platby. Pokud se přihlasíte méně než 3 dny před lekcí, je třeba lekci uhradit okamžitě (online platební kartou, rychlým bankovním převodem). Po zaplacení je částka nevratná, je ale možné za sebe najít náhradu. Tyto změny mi prosím hlaste před lekcí e-mailem.

Co je v ceně?

– lekce (60 min)
– vstup na tančírnu

𝐍𝐚 𝐜𝐨 𝐬𝐞 𝐩ř𝐢𝐩𝐫𝐚𝐯𝐢𝐭?
Naše tančírny se nesou v uvolněné atmosféře, není třeba oblékat se formálně. Přijďte jednoduše v tom, co běžně nosíte, a v čem se cítíte dobře. Oblečení by vám ale nemělo vadit v pohybu. V Lodivadle je nově dřevěná podlaha, ale i tak doporučujeme spíše tenisky.

V rámci tančíren bude zajištěno i občerstvení v podobě alko i nealko drinků. 🍹

 

PO PŘÍCHODU vyhledejte lektory (Katy a Tomáš) a nahlaste jim své jméno (v případě, že jste koupili vstup online) nebo zaplaťte vstupné na místě. Dostanete identifikační pásek na ruku.

 

CHCETE DORAZIT JEN NA TANČÍRNU?

Pokud nemáte zájem se účastnit lekce, nebo je naplněna kapacita, není problém přijít jen na tančírnu. Vstup na tančírnu lze koupit předem online ZDE  za 120,-, nebo na místě za 150,-.

 

VÍCE INFORMACÍ O NÁS

Informace o našich lekcích a akcích najdete na TÉTO stránce a ve Facebook skupině Bachata Hradec Králové.

Událost na FACEBOOKU.