Vánoční Femme Dance Workshop + Ladies Night Hradec Králové

Základní informace

Datum a čas Pátek 09.12.2022 17:00 – 19:00
Město Hradec Králové
Místo konání Studio Strop (T-bass), Gagarinova 844
Úroveň otevřená, je ale třeba mít nějaké taneční zkušenosti
Cena 500 Kč
Kapacita 14 (volných míst: 8)
Přihlášky do 07.12.2022 zbývá dní: 7

Popis události

Ahoj holky, zvu vás na předvánoční workshop a setkání!

Obojí proběhne v pátek 9. 12. ve Studiu Strop. Samotný workshop bude trvat 2 hodiny (17 – 19h), následně si posedíme s drinkem v kavárně studia.

Choreo bude mít vánoční nádech a dress code jako vždy SEXY ale tentokrát RED & BLACK.

Výjimečně jako bonus budete mít v rámci ceny workshopu i poukaz na 1 nealko drink od Trejbiho! 🙂

 

Co je to Femme Dance v mém podání?

Každá žena v sobě skrývá femme fatale, jen je třeba ji objevit. Femme Dance Workshopy jsou tím pravým místem pro každou ženu, která chce zapracovat nejen na svých tanečních dovednostech, ale i na svém sebevědomí a vnitřní kráse.

Femme Dance v mém pojetí je směsí různých tanečních stylů, které mě oslovily, a pro které jsou typické ženské pohyby. V rámci workshopů uslyšíte známé písně různých žánrů a choreografie, které vás budu učit, jsou mimo jiné inspirované filmy, muzikály a kabaretem.

Během workshopů vás povedu k tomu, jak se pohybovat elegantně, sebevědomě a svůdně, ale ne vulgárně.

Na workshopu si můžete vyzkoušet tanec na podpatcích, ale není to podmínkou. I bez podpatků je možné kráčet jako dáma a cítit se skvěle. Záleží jen na vás. Pokud si ale vyberete boty na podpatku, sáhněte ideálně po tanečních botách, případně po takových botách, které nebudou mít ostrý podpatek.

A co na sebe? Tepláky jsou sice pohodlné, ale na sebevědomí často nepřidávají. Oblékněte se tak, abyste se cítily pohodlně, ale současně i svůdně. Uvidíte, jaký efekt to bude mít na psychiku a zážitek z tance. 🙂

Na konci workshopu bude vyhrazen čas na společné focení a kdo bude chtít, může se ke mně přidat při natočení videa. Obojí je zcela dobrovolné, určitě to ale může být milá vzpomínka. 🙂

Budu se těšit na viděnou!

Katy ❤️

 

Lektoři