Salsa Lady Style Level Up lekce 29.11.2022

Základní informace

Datum a čas Úterý 29.11.2022 20:05 – 21:05
Město Hradec Králové
Místo konání ABECEDA POZNÁNÍ, Malé náměstí 129 (1.patro)
Úroveň zkušené tanečnice (Level Up)
Cena 180 Kč
Obsazenost Volno
Přihlášky do 28.11.2022 přihlášky uzavřeny

Popis události

Otevřená lekce Salsy Lady Style pod označením Level Up, je určena tanečnicím, které již mají nějaké taneční zkušenosti a současně se chtějí posunout na další úroveň.

Tato lekce je součástí kurzu Salsa Lady Style Level Up.

Na co jsou Level Up kurzy zaměřeny?

Cílem Level Up kurzů je jít do hloubky daného tanečního stylu, nejen co se techniky týče, ale i muzikality a historie tance. Na lekcích se budete učit choreografie s novými prvky a trénovat i obecné taneční dovednosti. V neposlední řadě jsou mé lekce o tréninku sebevědomí, elegance, ženskosti, a krásného držení těla.

Co na lekce potřebujete?

Na lekce doporučuji oblečení, které je pohodlné, ale současně se v něm cítíte žensky. Zkušenějším tanečnicím určitě doporučuji taneční boty na podpatku, ale obejdete se i bez nich. Na lekce si nezapomeňte vzít i pití, rozhodně se zapotíme.

O čem jsou ještě Level Up kurzy?

Kurzy jsou určeny tanečnicím, které zajímá dlouhodobý taneční rozvoj a pravidelnost v tréninku. Během lekcí někdy také natáčíme videa, která pak sdílím na svých sociálních sítích. A rády se někdy i vyfotíme. Povinností není ale ani jedno.

——————————-

Pokud se přihlasíte méně než 3 dny před lekcí, je třeba lekci uhradit okamžitě (online platební kartou, rychlým bankovním převodem). Po zaplacení je částka nevratná, je ale možné za sebe najít náhradu. Tyto změny mi prosím hlaste před lekcí.

——————————-

Salsa je tanec, který má kořeny na Kubě, kde vznikl spojením afrických, španělských a latinskoamerických vlivů. Poté se tento hudební styl a tanec dostal i do Spojených států a vzniklo několik různých tanečních stylů, které jsou známé jako Miami-style Casino, Los Angeles Style a New York Style.

Ačkoliv je to původně párový tanec, tančí se i sólově jako Men Style a Lady Style.

Lekce Lady Stylingu z mého pohledu pomáhají ženám najít eleganci v pohybu, posunout se k vysněné postavě, získat zdravé sebevědomí a psychickou pohodu.

Díky zkušenostem, které jsem získala nejen v Brně, ale i v zahraničí, vám mohu představit tento taneční styl ve formě pravidelných lekcí i v Hradci Králové.

 

Lektoři