Lady Style Open Class Karibský mix 10.10.2022

Základní informace

Datum a čas Pondělí 10.10.2022 19:30 – 20:30
Město Hradec Králové
Místo konání Centrum nových sportů (tř. E. Beneše 1411/37)
Úroveň základy
Cena 150 Kč
Obsazenost Volno
Přihlášky do 10.10.2022 přihlášky uzavřeny

Popis události

Tyto otevřené lekce jsou určeny ženám, které baví latinské rytmy a chtějí se naučit karibské tance jako je salsa, bachata, merengue a další, nebo si zopakovat jejich základy. Lekce na sebe nenavazují, ale určitě doporučuji chodit pravidelně, pokaždé se naučíte něco nového a zopakujete si to, co jste se už naučily. Lekce jsou vhodné i v případě, že nemáte žádné taneční zkušenosti. 🙂

Mým cílem je vést ženy k elegantnímu držení těla, ladnému pohybu, a sebevědomí nejen v tanci,

V rámci lekcí vám budu průběžně vysvětlovat základní kroky a budeme trénovat pohyby, které jsou pro tyto tance důležité. Vše pak budeme procvičovat na mini choreografiích. Často zapojuji do lekcí i různá tanečně průpravná cvičení. Určitě se tedy při lekcích zapotíme.

Moje lekce se od jiných lekcí typu zumba liší především tím, že učím nejen choreografie, ale i to, jak správně tančit, abyste se v pohybu cítily dobře, a současně, aby byl pohyb zdravý.

Na sebe vezměte pohodlné oblečení, trochu se určitě zpotíme. Tančit můžete naboso, v teniskách nebo ve cvičkách. Taneční boty na podpatku nejsou potřeba.

Pokud se přihlasíte méně než 3 dny před lekcí, je třeba lekci uhradit okamžitě (online platební kartou, rychlým bankovním převodem). Po zaplacení je částka nevratná, je ale možné za sebe najít náhradu. Tyto změny mi prosím hlaste před lekcí.

Lektoři