Femme Dance Workshop No.5 Hradec Králové

Základní informace

Datum a čas Neděle 09.10.2022 18:00 – 20:00
Město Hradec Králové
Místo konání Studio Strop (T-bass), Gagarinova 844
Úroveň otevřená, je ale třeba mít nějaké taneční zkušenosti
Cena 500 Kč
Kapacita 16 (volných míst: 9)
Přihlášky do 07.10.2022 přihlášky uzavřeny

Popis události

Ženy, přijďte objevit svou vnitřní femme fatale!

V neděli 9.10. 2022 pořádám v Hradci další workshop Femme Dance, který je určen všem ženám nezávisle na tanečních zkušenostech. Zažijete dvě hodiny nabité ženskou energií a tancem.

Co je to Femme Dance v mém podání?

Každá žena v sobě skrývá femme fatale, jen je třeba ji objevit. Femme Dance Workshopy jsou tím pravým místem pro každou ženu, která chce zapracovat nejen na svých tanečních dovednostech, ale i na svém sebevědomí a vnitřní kráse.

Femme Dance v mém pojetí je směsí různých tanečních stylů, které mě oslovily, a pro které jsou typické ženské pohyby. V rámci workshopů uslyšíte známé písně různých žánrů a choreografie, které vás budu učit, jsou mimo jiné inspirované filmy, muzikály a kabaretem.

Během workshopů vás povedu k tomu, jak se pohybovat elegantně, sebevědomě a svůdně, ale ne vulgárně.

Jaký bude Dress Code?

Na workshopu si můžete vyzkoušet tanec na podpatcích, ale není to podmínkou. I bez podpatků je možné kráčet jako dáma a cítit se skvěle. Záleží jen na vás. Pokud si ale vyberete boty na podpatku, sáhněte ideálně po tanečních botách, případně po takových botách, které nebudou mít ostrý podpatek.

A co na sebe? Tepláky jsou sice pohodlné, ale na sebevědomí často nepřidávají. Oblékněte se tak, abyste se cítily pohodlně, ale současně i svůdně. Uvidíte, jaký efekt to bude mít na psychiku a zážitek z tance. 🙂

Dress code: SEXY ČERNÁ

Na konci workshopu bude vyhrazen čas na společné focení a kdo bude chtít, může se ke mně přidat při natočení videa. Obojí je zcela dobrovolné, určitě to ale může být milá vzpomínka. 🙂

Budu se těšit na viděnou!

Katy ❤️

 

Lektoři