fbpx

Bachateras Feel Good Workshop

Základní informace

Datum a čas Neděle 19.09.2021 15:00 – 16:30
Město Brno
Místo konání Estudio Andaluz, nám. SNP 1140, 613 00 Brno-sever-Černá Pole
Úroveň začátečnice, mírně pokročilé, pokročilé
Cena 480 Kč
Kapacita 14 (volných míst: 7)
Přihlášky do 18.09.2021 přihlášky uzavřeny

Popis události

Milé ženy,

mám pro vás nový koncept workshopů, který jsem nazvala „Feel Good“. Tyto workshopy jsou určeny vám ženám se zájmem o Bachatu bez ohledu na úroveň, na které se nacházíte.
 
Pohyb byl pro mě od mala součástí života, trvalo mi však léta, než jsem pochopila, jakým způsobem ho do života zdravě zapojit. Často se mě ptáte na životní styl a na těchto workshopech vám předám to, co mě osobně dělá život lepším.
 
Na „Feel Good“ workshopech tak vždy půjde o vaše vnitřní prožívání pohybu a především tance. Pokusím se vás navést k vnitřní radosti z pohybu, spokojenosti sama se sebou a budování zdravého těla i duše.

Těšit se můžete na následující:

  • Bachata Lady Styling, díky kterému v sobě probudíte ženskost, sebevědomí a smyslnost. Nečekejte složité choreografie, cílem je čistá radost z tance.
  • Taneční průprava díky které si osvojíte správné pohybové návyky a přenesete je nejen do tance, ale i do každodenního života. Získejte eleganci v pohybu, kterou tak obdivujete na profesionálních tanečnicích!
  • Štěstí v životě je o hledání rovnováhy. Tanec je jako droga, často nevíme, kdy přestat a může se stát, že místo příjemného pocitu na těle se cítíme vyčerpané. Vášnivou energii, kterou Bachata a jiné tance přinášejí je dle mého názoru potřeba čas od čas kompenzovat. Já vám ukážu, jak na to.

Tanec je úžasným nástrojem, který vám může pomoci jak na psychické úrovni, tak i při cestě za vysněnou postavou. Na těchto workshopech vám předám to, co sama každý den žiju, a co mi udělalo život lepším. 🙂

 

Lektoři