Bachateras kurzy a workshopy

Bachateras kurzy a workshopy jsou určeny ženám se zájmem o Bachata Lady Styling a o osobní taneční rozvoj v Hradci Králové, v Brně, a v dalších městech.

Kurzy aktuálně probíhají v Hradci Králové (úterý a středy), workshopy organizuji převážně o víkendech v Brně, Hradci, ale i v jiných městech. U každého workshopu a kurzu najdete úroveň a potřebné zkušenosti pro absolvování.

O mém stylu učení
Být dobrou tanečnicí neznamená jen umět kroky, je to soubor jednotlivých dovedností, které je potřeba se naučit a trénovat.

Ačkoli se zaměřuji na bachatu, na lekcích pracuji i na obecných tanečních dovednostech, které vychází nejen z latinsko-amerických tanců, ale také z baletu, gymnastiky nebo jógy.

Mé lekce jsou zaměřené na výuku správné taneční techniky, ale současně do nich zapojuji i fitness aspekt, takže je to skvělý nástroj, jak se udržovat ve formě.

Tanec, a Bachata obzvláště, z mého pohledu ženám pomáhá k ladnosti, eleganci, krásné postavě, psychické pohodě a ke zdravému sebevědomí.

Co je Bachata?
Bachata je tanec, který má svůj původ v Dominikánské republice, a její základ tak tvoří karibské rytmy. V posledních desetiletích prošla velkým rozvojem a získala i svou moderní podobu, kterou si oblíbily miliony lidí na světě. Ačkoliv je to původně párový tanec, tančí se i sólově jako Men Style a Lady Style. A právě Bachata Lady Style je styl, který mě chytil za srdce, a který nejraději předávám dál.

Lektoři

Aktuální termíny

Workshopy a kurzy Kdy Volná místa

Bachata Lady Style Workshop Pardubice

Pardubice | Úroveň: mírně pokročilé a pokročilé tanečnice

20.05.2022
18:00

15 z 18

Více info