fbpx

K bachatě byla cesta poměrně dlouhá. Od aerobiku, přes cheerleading a latinsko-americké tance jsem se k ní postupně dopracovala. Zpětně musím ale uznat, že každá zkušenost mi dala něco, co dodnes využívám.

Tanec je pro mě vášeň na celý život a neskutečně mě baví ji šířit dál.

Aerobik, kterému jsem věnovala velkou část svého dětství, mi dal základní pohybovou průpravu a naučil mě mnoho, co se týče zdravotních aspektů sportu a tance. Prošla jsem několika kurzy a získala velmi cenné znalosti.

Absolvované kurzy:

Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků   IFMS, Magdaléna Kettnerová (2015)

Seminář Bodyform  ACI PRAHA (2015) 

Seminář Dance Aerobic – ACI PRAHA (2014)

Seminář BOSSA – ACI PRAHA  (2013)

Kurz instruktora aerobiku II. třídy  ACI PRAHA (2012)

Seminář dětský aerobik  Eva Blahušová (2011)

Cheerleading nebo-li mažoretkový sport mi umožnil se více rozvíjet po taneční a gymnastické stránce. Se skupinou Cheeky Cheerky Hradec Králové jsem strávila krásných 7 let trénováním, vystupováním, soutěžením a získaly jsme mnoho pěkných umístění. Právě zde jsem měla možnost začít tvořit své první choreografie.

V roce 2011 jsem začala více věnovat práci s dětmi a 6 let pracovala jako instruktorka taneční a pohybové průpravy pro předškolní a školní děti. Nejdříve v AC Hip Hop Hradec Králové a poté také ve Squash centru HK a v TŠ Bonstep.

V roce 2015 jsem se pak dostala k latinsko-americkým a karibským tancům, ve kterých jsem se našla a kterým se momentálně věnuji nejvíce. Účastnila jsem se soutěží v párové a solo kategorii v tancích salsa i bachata, a ve skupinových formacích v latinsko-amerických tancích.

Aktuálně bydlím v Brně, kde je mým zázemím studio v samém centru města. Vedu zde lekce bachata lady stylingu, párové lekce bachaty a organizuji mnoho akcí ve spolupráci dalšími tanečníky a lektory. Ráda se také vždy vracím do Hradce Králové.