fbpx

Bachata a Salsa pro začátečníky s Luisem a Katy

Bachata a salsa jsou tance, které mají kořeny v Latinské Americe a vznikly jednoduše „na ulici“. Latinoameričané považují tanec za součást své kultury, baví se jím, seznamují se jím a dává jim prostor k vyjádření seba sama. Jsou to tance temperamentní, vášnivé, hravé, ale i romantické a pomalé.

O kurzu

V kurzu vás naučíme nejen kroky. Zasvětíme vás do této taneční kultury, pochopíte podstatu hudby a ukážeme vám, že tancovat se dá přirozeně a s kýmkoli. 
Salsa a bachata jsou založeny na technikách vedení a následování, které vám umožní si zatancovat i s člověkem, kterého vidíte poprvé v životě.

Lekce budou probíhat v češtině a v angličtině.

O lektorech

Luis a Katy jsou pár, který se perfektně doplňuje. 
Luis má hudbu a tanec v krvi, pochází z Argentiny a tančit se učil nejen tam, ale i v Kostarice, Španělsku a v USA s těmi nejznámějšími tanečníky. Katy se tanci věnuje od mala a kromě obrovské vášně pro bachatu a salsu má i několikaleté zkušenosti s vedením lekcí v různých tanečních stylech.
Zatímco Luis vás bude učit tančit především srdcem, Katy vám pomůže s každým detailem tak, abyste pohyby pochopili i v případě, že vám latinskoamerický temperament a talent pro tanec chybí.

Kurzy září/říjen/listopad 2019

Bachata a Salsa Basic – čtvrtek, 20:00 – 21:30 h, Stabil studio
– 8 lekcí
– cena kurzu: 1400Kč/osoba, 2700Kč/pár
– 3. 10. – 28. 11. 2019